Coinbase

Ücretsiz finans uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 61.3 MB
  • Version 3.0.10
  • Dil İngilizce
  • Firma Coinbase,Inc.
10 milyondan fazla kullanıcıya sahip Coinbase uygulaması dijital para deneyimi sunmanıza olanak tanır.

Dünya'nın en popüler uygulamalarından biri olan Coinbase, mobil ortamda mümkün olan ethereum ve litcoin cüzdanıdır. Bitcoin, ethereum ve litecoini güvenli bir şekilde satın alıp, saklayabileceğiniz bu uygulama ile kişisel hesabınızı rahatlıkla oluşturabilir ve kontrol altında tutabilirsiniz.

Bitcoin kabul eden mağazalarla veya arkadaşlarınızla da para alışverişi yapabileceğiniz bu uygulamayla tek bakışta bakiye, işlem geçmişi gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Uygulamanızı güvenli bir şekilde korumak için şifre ayarlayabilirsiniz.

iPad ve iPhone (http://iphone.indir.com/ - http://ipad.indir.com/ ) için geliştirilmiş, tamamen ücretsiz olan Coinbase uygulaması QR kodları göndererek hızlı bir şekilde tarama yapmanıza yardımcı olur. Kullanımı oldukça kolay ara yüzü ile anlaşılabilir ve anında erişim imkânı sağlayan Coinbase uygulaması pek çok özelliği de içerisinde barındırıyor.

Ayrıca Coinbase cüzdan veya Coinbase kasa ile güvenli bir şekilde saklama yapabileceğiniz bu uygulamada banka hesaplarınızı, PayPal, kredi veya bankamatik hesaplarınızı kullanarak anında litecoin, ether vs. satın alabilirsiniz.

Coinbase uygulamasını kullanarak hesabınızı güvenle kontrol edebilir, dijital para dünyası hakkında dilediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz.  Sizde bu uygulamayı cihazınıza yükleyin, Bitcoin fiyat diyagramları ve fiyat uyarıları ile gerçek zamanlı ve tarihli fiyat etiketleri oluşturun.

Daha Fazla Göster
Coinbase indir
DİĞER SÜRÜMLER