Coinbase

Ücretsiz finans uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 61.3 MB
  • Version 3.0.10
  • Dil İngilizce
  • Firma Coinbase, Inc
Coinbase; mobil ortamda mümkün olan dijital para deneyimini sağlayan en iyi uygulamalardandır.

Dünya'nın en popüler ethereum ve litecoin cüzdanı olan Coinbase uygulaması ile Bitcoin, ethereum ve litecoin'i güvenli bir şekilde satın alabilir veya saklayabilirsiniz. iPad ve iPhone (http://iphone.indir.com/http://ipad.indir.com/) için geliştirilmiş ve tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile hesabınızı rahatlıkla izleyebilirsiniz.

QR kodlarını göndererek hızla tarama yapabileceğiniz Coinbase uygulamasını kullanmakta oldukça kolay!

10 milyondan fazla kullanıcıya sahip bu uygulama zarif bir tasarıma da sahip. Anlaşılabilir ve hızlı işlem yapabilme imkânı veren Coinbase uygulaması pek çok özelliği de içerisinde barındırıyor. Coinbase cüzdan veya Coinbase kasa ile güvenli bir şekilde saklama yapabileceğiniz bu uygulamada banka hesaplarınızı, PayPal, kredi veya bankamatik hesaplarınızı kullanarak anında litecoin, ether vs. satın alabilirsiniz.

Bitcoin kabul eden mağazalarla veya arkadaşlarınızla da para alışverişi yapabileceğiniz bu uygulamayla tek bakışta bakiye, işlem geçmişi gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Uygulamanızı güvenli bir şekilde korumak için şifre ayarlayabilirsiniz.

Bitcoin fiyat diyagramları ve fiyat uyarıları ile gerçek zamanlı ve tarihli fiyat etiketleri de oluşturabilirsiniz. Dijital para deneyimi sunan Coinbase uygulamasını kullanarak, hesabınızı hızlı ve güvenli bir şekilde kontrol edebilir, gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Coinbase indir
DİĞER SÜRÜMLER